Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz Heroes fan #31 üzenetére

    tehát végeredményben te nem csinálnál semmit.

    a programozást nem kell rögtön Visual Studioval kezdeni, pláne, hogy nem is tudom, hogy az miért is kell játékfejlesztéshez :F

    ne sértődj meg, de az a baj az egésszel, hogy kb olyan, mintha repülőgépet akarnál otthon építeni: tudom, hogy van olyan, hogy repülő, meg mások is csináltak már ilyet, úgyhogy építsünk Boeinget, én addig papírból hajtogatok repülőt, meg csinálok transzparenst a garázs fölé, hogy "Repülőgyár". a többi a ti dolgotok.

    bármilyen hihetetlen, de játékot készíteni baromi komoly munka, ami szakmai felkészültséget, tapasztalatot, tudást, sok különböző munka összehangolását és rengeteg időt igényel.

    ebből neked az idő van meg. azt meg használd arra, hogy mondjuk megtanulsz 3D modellezni, valamilyen SDK-t használni, programozni vagy bármi olyat, amivel te is aktívan részt tudsz venni a fejlesztésben.

    én másfél év alatt megtanultam 3D modellezni. egy fillérembe nem került, és ma ezért kapom a fizetésem. nem akkora ördöngösség, csak elszántság kell hozzá, meg normális angoltudás.

    Akkor a wiki mért írja, hogy szabad felhasználású?
    mert nem tudott angolul, aki lefordította a cikket. a wiki nem szentírás.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák