Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Narxis #65 üzenetére

    Na, ezért az 1500-ért lehet kapni egy 10 db-os hengert. Itt a bibi. Egyszerre pedig nincs pénzem több száz darabosat megvenni. Tíz darabot meg nem éri meg futárral lehozatni. Itt zárul be a kör. Akinek kevés pénze van, az fogja a hazait, tehát a drágábbat venni. Ez mindig is így volt, amióta a világ-világ. Így van a tankolással is. A csóróbbja örül, ha a következő benzinkútig el tud gurulni néhány literért, a tehetősebb meg megteheti, hogy kimegy Romániába, vagy Ukrajnába tankolni, és feltankol egyszerre 100 litert.

    Mindig a csóró szívja meg. :((( Továbbá ez a csóró nem fog perre menni velük az üres adathordozó díj miatt, és ezt ők is nagyon jól tudják.

    Ha én kiadok 1500 Ft-ot csak szállításra, akkor abban a hónapban már nem tudom kiváltani az egyik gyógyszeremet. Ez a baj. Egyébként hébe-hóba én is szoktam interneten vásárolni, úgyhogy tudom, hogy megy ez.

    Úgy megy, hogy legutóbb egy vinyót vettem a neten, ami egy hónap alatt bexart! Persze van rá 3 év garancia, csak éppen a postaköltséget nekem kellett állni, ami oda-vissza több, mint 3000 Ft volt, mert azt ilyenkor természetesen nem állja a cég. Tehát szó nélkül kicserélték "ingyen", csak éppen a szállítás került 3000 Ft-ba. Ha itthon veszem meg ugyanezt a vinyót, lehet, hogy 3000 Ft-tal többe kerül, de akkor csak beadom a boltba és ők intézik a szállítást. Nem nekem kell még dobozolni, mint Tótéknak. Utána meg egy hónapig a fogamhoz vertem a garast.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák