Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PB

    tag

    válasz V/ #55 üzenetére

    Erdekes volt olvasni ezt az egesz ugyet, es egeszen az #55-ig egyetertettem Szentesi zaszlos urral es a helyreigazitasi kerelmevel. Most azonban kicsit osszezavarodtam.

    Ha esetleg Szentesi Tibor is koveti ezt a threadet, es miert ne tenne, megfordult esetleg a fejeben, hogy esetleg megis titkositva kuldi be a szakdolgozatat anno 2013-ban? Es, miert huzta be a Nemet a 63. oldalon?
    Legalabb eles rendszerbol szedte a kepernyokepet, IP cimmel? :)
    Szamomra elegge azt a benyomast kelti.
    [link]

    Ertem en, hogy 2013, es sokat fordult a vilag, de alapvetoen azt javasolnam, ha megfogadja, hogy tuntesse el ezt a munkajat az internetrol, es gondolkodjon el rajta, hogy minden resztveo hozzajarult aki leolvashato a fenti linknel, hozzajarult nevenek kozlesehez?

    Valahogy akkora ervelesi hibat erzek itt a helyreigazatasi kerelemben, a kedves cikkiro altal kozolt az egyebkent barki szamara elerheto munkajat illetoen (ami mint itt a forumban is olvashato, ettol meg nem jogosit fel ujabb kozlesre), hogy talan egy nagylelku koszonom sem lenne teljesen ordogtol valo, kicsit amolyan etikus hacker modra.

    Nyilvan, valotlanul nem szabad allitani, hogy a Rendorseg esetleg meg nem migralt Windows XP-rol, ami egyebkent is irrelavans, milyen infrastrukturat alkalmaznak; ha a lelkes kollegak screenshotolnak az alkalmazasbol.

    Eszem megall, hogy meg mindig elerheto a munkaja.

Új hozzászólás Aktív témák