Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Már elnézést, de tényleg elég összecsapott egy írás lett. Azért kegyelmezek meg, mert típusra a Bemutató címkét kapta. ;] :P Nem említesz például egyetlen kedvezményt sem, ami tudom mindenkinek annyira kell az apróbetűkkel együtt, mint vak lóra napszemüveg, ennek ellenére tény hogy vannak, és igen, vannak olyanok akik ki is használják. Az egyes eszközökkel való csomagkonstrukciókat nem is említve..

    A korlátlanság bevonásával én is egyet értek, a többi szolgáltató is szépen lassan bevezethetné majd ezt. :K Az aranyárról pedig annyit, hogy ez elég szubjektív. Akkor vajon az egy évvel ezelőtti árak micsodák? Jó, azt is tudom hogy lehet már 4k-ért 20/20Mbit -es netet is rendelni, ha az ember szerencsés helyre született. Én is csak sóhajtozom és elesz a sárga irígység, de ez van. :O Remélhetőleg fentartják a fejlődést, és nem újabb 2-3 évet kell várni az árcsökkentésre avagy forgalmi korlát növelésre.

    Aminek én még igazán örülnék az az volna, ha a szolgáltatók végre észhez térnének a legalsó 100 mega körüli csomagokkal. Olyan árrés van a gigás csomagok és ezek között, hogy gyakorlatilag semmi. :DDD Nem tudom miért nem képesek rájönni hogyha mondjuk 100MB ot adnának 3-400 ftos díjért, akkor sokkal több ember használná a netet a mobilján is? Kapacitásuk biztos volna rá, torrentezni senki nem fog mobilon :D Egyik mobil fejlesztés ellenés dolog nálam ez, mert szívesen vennék én Windows Mobile-os okostelefont, de igazából nem sok hasznos dolgot tudok vele elképzelni mobilnet nélkül. És akkor még ott az Android platform is. Több mint 1k-t pedig én bizony sokallok 100MB-ért. :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák