Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eclipse19

    senior tag

    válasz Hintalow #22 üzenetére

    Érdekes, hogy az eszedbe sem jut, hogy nem csak zenét lehet hallgatni.

    Hangerő állítgatásra márpedig szüksége van, mert
    - egyrészt a hallgatott anyag hangereje sem fix (zenénél sem, de van még azon kívül rádió, podcast, hangoskönyv, TTS által felolvasott szöveg, stb.)
    - másrészt egy fülhallgató nem zárja ki teljesen a külső hangokat (nem is feltétlen lenne jó) és kültéren a külső zajszintek között is kb 100-szoros különbség lehet attól függően, hogy egy csendes forgalom nélküli utcán vagyok vagy mondjuk a metrón vagy egy zajos, forgalmas útszakasz mellett.

    Ezért én meg azt nem tudom hová tenni, hogy "menet közben hangerőt állítgatni soha nem kellett".
    Hacsak nem úgy bömböl mindig a zenéd, hogy a leghangosabb környezetben is jól hallható legyen. Ez viszont más problémák forrása lehet.
    Gondolom így már érthető.

    Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

  • sxxorp

    őstag

    válasz Hintalow #28 üzenetére

    Lehet röhögcsélni, de nekem egy Tronsmart Onyx Free-m van. Hasonló árkategória, 35$ volt, és
    1) simán állítható a hangerő: bal fülhallgatón 2 katt leveszi, jobbon 2 fel. Pl. mikor edzek, jön valami hangosabb szám, vagy hangosabb lesz a környezetem sokszor 10+m-re van a telefon, de jó is lenne elmászni érte csak a hangerő miatt, ez deal-breaker.
    2) csak érintős Haylou van? Sokkal praktikusabb a fizikai gombos. Az enyémen könnyített nyomású van, az nem túl jó, ha anagyon basic modellekhez hasonlőan erőteljesen kell nyomni, de egy érintőssel állandóan bizonytalan lennék.
    3) Rondának tartom azt is, ha egy fülhallgatóból kilóg egy csökevény, van olyan Haylou, ami ami teljesen in-ear, és nincs ilyen ocsmány kis nyele?

Új hozzászólás Aktív témák