Új hozzászólás Aktív témák

  • wyll358

    tag

    válasz zolnagy #19 üzenetére

    Nem kell keresgélni semmit, mikor kiválasztod az elmentett utalási profilt, akkor ott egy gomb, amivel azonnal kilistázza az előző utalásokat azzal a mentett partnerrel (csak azokat és semmi mást), ráböksz és bedobja a komment és összeg adatokat. Igen így 2mp-el több, mintha egyből beírná, mert kettőt kell bökni, cserébe megvan a lehetősége, hogy egyszerűen variálj vele melyik előző adatot másold. Most hogy ez így jó-e vagy sem, az már egyéni vélemény kérdésköre, használhatóság szempontjából viszont nem oszt nem szoroz, hogy beír-e egy fix korábbi értéket vagy ezt egy egyszerű gombnyomásával csinálja meg ugyanúgy. Nekem speciel jobban tetszik, mert nem folyton a száz éve elmentett kommentet/összeget kell változtatni (vagy újra elmentegetni), hanem csak az előző utalásét, ami ilyen fix havi számlánál kevesebb módosítást jelent. Mondjuk az előző verzió megoldásával sem volt amúgy gondom, ez picit más, de szerintem ugyanolyan hatékonyan használható. Ha tényleg az lenne amit írsz, hogy az össszes tranzakció közül kell kikeresgélni, majd azt másolni, arra azt mondanám tök jogos (még ha van rá kereső akkor is), az úgy kaki, de szerencsére nem ez a helyzet... :)

    *A nagyhalálos rész az nem is rád vonatkozott, azt általánosan szántam azért is tettem nem off-ba a topikhoz magához kapcsolódónak szánva, bár gondoltam is, hogy lehet jelezni kéne, nehogy félre értsd, de akkor ezt így utólag pótoltam. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák