Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz @tco@ #4 üzenetére

    Na egyrészt a cikkhez jár egy surprised pikachu fej, mintha legalábbis nem lett volna mindenki számára nyilvánvaló.

    "Nem a jelenlegi felhasználási módja lehet hasznos (majmos képek cserélgetése), hanem inkább a tulajdonjog digitális átruházásának lehetősége decentralizáltan"

    Mondjuk engem a "why smart contracts are good" google keresés eredménye sem győzött meg arról, hogy valaha is valós haszna lesz ennek... mármint a pénzmosodákhoz hasonló felhasználásokon kívül, ahol mindenképp kerülni akarják hogy hiteles, központosított helyeken nyoma legyen a dolgoknak... de az engem bármennyire sajnálom, nem érint és valószínűleg nem is fog..

    @hcl (Ennyi erővel amúgy a reneszánsz festmények is csak egy vászon meg némi mocsok, mégis milliárdokért adják-veszik.) hát ezt mondjuk pont így gondolom :U Hogy ez is csak egy sima pénzmosási módszer, azt már lentebb kivesézte más is.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák