Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24737024

    törölt tag

    válasz moonman #2 üzenetére

    Nem kell félteni a Mac-et, azért. Nyilván az iOS eszközök nagyobb közönségnek szólnak, olcsóbbal, népszerűbbek, de az Apple ökoszisztéma nem életképes a Mac nélkül. Először is az iOS eszközök elsősorban a szoftverkínálatuknak hála élveznek előnyt a konkurenciával szemben. Ahhoz, hogy ez fennmaradhasson fejlesztőkre van szükség, a fejlesztési platform pedig kevés kivételtől eltekintve az OS X.

    az OS X legnagyobb újításait is az ezekből átvett dolgok teszik ki: fullscreen alkalmazások, appstore, +1 launcher

    Sok más fejlesztés is lesz a 10.7-ben, sokkal több mint a 10.5 -> 10.6 tranzíció esetében. Épp tegnap játszadoztam a fejlesztői bétával és egyelőre meg vagyok elégedve a fejlesztésekkel. Nem annyiból fog állni a Lion amit tavaly év végén bemutattak, azok csak a nagyközönség számára legjobban értelmezhető újítások voltak.

    Úgy érzem amúgy, hogy a Mac App Store nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, egyelőre az általam használt szoftverek 90%-a nem található meg az App Store-ban, és sok más Mac tulajdonostól is ezt a visszajelzést kaptam. :U

  • #24737024

    törölt tag

    válasz kraftxld #5 üzenetére

    Mobil eszközök esetében nem igazán van értelme OS-választásról beszélni, az legfennebb egy kritérium lehet megvásárolandó készülék kiválasztásánál. Ennek ellenére, ha értesz hozzá, felhekkelheted az iPhone-re és az iPad-re is az Androidot :P

    Alternatív böngészők pedig elérhetők az iOS-re is, épp nemrég volt hír, hogy hamarosan megjelenik az Opera iPadre optimizált verziója :U

Új hozzászólás Aktív témák