Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ted_tris

    tag

    válasz Sinesol #50 üzenetére

    Nagyjabol lenyegtelen az is.
    Ha megnezed a lelektani hatar arban kb. a 1060 kategoria.
    A userek minimum 70%-a max 100 koruli fronyot, vagy annak megfelelo dollart ad vga-ert.
    Par haborodottbol, aki 150-200+ -akat ad vga-ert nem lehet megelni.
    A kiadoknak se ok a celkozonseg.
    Szeretnenek minel tobb jatekot eladni.
    Igy marad az rtx parasztvakitas szinten meg vagy 4-5 evig ami par csilivili.
    Annal tobbet nem er a fejlesztoknek sem.
    Csak f@$zmeregetes a reszukrol hogy :
    - bebebebe a mimotorunktudja

    "learatjuk a pálmát.."

  • Chaser

    titán

    válasz Sinesol #67 üzenetére

    sztem nem tavaly jártál oskolába':) régen 50e-s telefon se tudott annyit mint ma, ma meg tud
    hd kijelzős förmedvény netre és multimédiára kvázi használhatatlan, amit itt a szerző deákoknak' ajánlott
    magam részéről azt mondtam, én fhd tn-es műanyag bilit sem vennék, azt nem mondtam, veszek használt értelmes üzletit értelmes kijelzővel apróért', ha meg is halja magát rövidebb időn belül, még akkor is kb az új gép fél éves értékvesztésébe került, és addig is élmény volt használni, ha meg nem halja meg magát amire nagyobb az esély, akkor kifejezetten jó vétel volt

    Hieronymus
    nem új gépről beszéltem, hanem arról ha valami gondos és a vevő el akar állni a vásárlástól, amihez megvan a joga
    és továbbra is lényegtelen ha akár új gép van, h a gyárt adja, náluk nem lehet ajtót verni, csak a boltnál, ennyi

    .Z.
    ez működik, bár azonnali gépcseréről személy szerint nem hallottam nbd on-site garnál sem
    akkor gondos ha nem hoz javulást a helyi szerviz és be kell vinni a gépet szervizbe, aztán gyanúgy defektesen visszamegy, és megint és megint..sajnos dell nbd-nél is van/volt ilyenre példa
    ilyenkor jön a bolt, ahol közli az ember h kösz elég volt, pénz vissza, géppel meg csinálsz amit akarsz, na az megszűnt boltnál egen' nehéz

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák