Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz sb #27 üzenetére

    Igaz, Notira írtam az összehasonlítást, de ott is azért sajnos az az igazság, hogy a kommersz Dell Inspirion és Asus notimál a Dell-be lehet cserélni a kiegészítőket, míg az Asus-nál nem, mert akkor a garancia ugrik.

    A monitorra kellett volna írnim, hogy az Asus egy kommersz monitort árúl drágán, míg a Dell IPS monitorjait be lehet lőni színhelyesre.

    --------

    A DP-t meg én örömmel látnám az összes IPS monitornál. A HGDMI-t megt kidobnám a fenébe a monitorokból. Elvégre a HDMI a házimozihoz találták ki. És a DP a számítástechnikában használják. Nem beszélve a DP 75Hz-n működik.

    -------

    nlpK: Az én 48"-os Smart TV-m 180k-ba került 1 éve. Sajnos manapság nagyon elharapozódott, hogy ilyen drágán árúlják a monitorokat. De csak azért, mert tudja ezeket a free-sync és társait. De én csak akkor vennék olyan drágán monitort, ha az teljesen lefedi az sRGB színteret és teljesen színhű. Bemenet szinten meg D-SUB ne legyen rajta.

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Új hozzászólás Aktív témák