Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz eclipse006 #47 üzenetére

    Nekem 35 körül volt az 5 normál kimenő, a táp trafó, és a mélynyomó csatornájához készült nagyobb méretű trafó, ebben minden költség benne van, az anyagot is a kolléga vette meg.

    Kicsit soknak tűnik elsőre, de ha tranyósat építek, mondjuk 6 darab quad405-tel, akkor páronként kell külön trafó, ami szintén 30k körül van. Sőt, hogy abszolút ne legyen áthallás, leginkább 6 táptrafó kell bele.

    szuper-t: a 288 az nagyon jó, nekün k is van egy pár belőle. Nálam a felvételen MNC eclipse szériás hangfalak vannak, igyekeztem megtervezni a dobozokat a hangszórók megadott Tie-Small paramétereivel, de marhára doboz hangjuk volt, aztán farigcsáltunk egy lemezt, és végül fülre jó lett. Sajnos műszeres mérés még nem volt, így nem tudom, hogy igazából milyenek...
    Amúgy jah, elég durva a különbség, hát még akkor mi lenne, ha egy mai, modern D osztályú, 10% TH körüli erősítővel lenne összevetve, amit pl. 5.1-es dvd lejátszókba építenek.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák