Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kis zöld izé

    senior tag

    válasz #56474624 #29 üzenetére

    Én nem is a kis fadobozos 2.0-ás cuccokra gondoltam. Azokkal nincs bajom, de ugye én abban a kategóriában nem keresgélek. Van olyan a családban akinek van ilyen 2.0-ás fadobozos Geniusa, meg nem mondom melyik típus, azzal nincs is bajom. Bár nekem hiányzik belőle a mély.
    De érthető módon ezeknek a hangfalaknak más a rendeltetésük, mint egy 2.1-nek.
    Mondhatni, hogy az ár/érték arányokkal nem is lenne problémám, csak a többi dolog.
    Ha most vásárolnék hangrendszert, akkor már én sem Logi, Creative és Genius fronton keresgélnék hidd el! De anno mikor megvettem az 5500-as rendszert 73k-ért nem 80 meg 90k-ért, gondolj bele, hogy egy akármilyen 5.1-es Geniushoz képest, szerinted nem érte meg? Pláne, hogy én elsősorban filmre és játékokra vásároltam. Mai napig is makulátlanul működik. Én valami ilyesmire gondolok, amikor azt mondom, hogy süllyesztő.
    Utána fogok járni ezeknek amiket leírtál, nem szeretnék és nem is tudnék sokat költeni ilyen cuccra, csak egy picivel jobb minőséget szeretnék elérni zenehallgatás terén, mint az Orion DVD 5000M típusú asztali lejátszómmal. Gondolom ez nem lesz nehéz... :DDD
    Körbenézek, aztán majd legfeljebb megbombázlak pár kérdéssel. ;]
    Köszi! :R

    Bye!

Új hozzászólás Aktív témák