Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penguin95

    senior tag

    válasz PistiSan #36 üzenetére

    Nem azt mondom, hogy nálunk például a Klik helyett Ő fizesse a javítást. De egy oldallap levétele, és a gép kifújása nem egy nagy was ist das. Ha nagyon elszállt, esetleg még újra is pasztázhatja őket, bár azt már saját zsebből. De ha okos, körbenéz a HA-n. Hardveresen nincs nagy baja a legtöbb gépnek, csak így 5 év után már illene őket pucolni. Szoftveresen van úgy szétgányolva a rendszergazda által, hogy majd beledöglik az összes a bootolásba. Arról ne is beszéljünk, hogy nem egy szoftvernek lejárt a licence, amiből ott az új, csak azt kéne megadni. De nem. Helyette várj 20 percet míg az Office ezen túlteszi magát, és vadássz olyan gépet, amin az AutoCAD/Inventor nem áll le licencelési hiba miatt. Mindezt 20 perc után, mert mire összeszedi magát a rendszer, Te már lenyomtál 2 sakkpartit a melletted ülővel.

    Itt a szaktudás is hiányzik igen csúnyán. Tanuló létemre múltkor már én segítettem a rendszergazdán, mert nem tudta, hogy milyen a PS/2 csatlakozó. Azt hitte, hogy oda jó az USB is... A munkáját meg úgy végzi, hogy egész nap a telefonját nyomkodja, és játszik. Jó, néha flörtöl egy tanárral.

    Igaz, itt most nem egy cégről van szó, de az állami kéz stimmel. Máshonnét is hallottam hasonló dolgokat, de erről tudok csak személyesen nyilatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák