Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz Tigerclaw #36 üzenetére

    2016 óta van/volt a vállalatnál. A cikk pedig leírja, hogy nehéz személyiség. Na, de miért is nehéz személyiség? Mitől lesz "nehéz" személyiség? Ez a jó kérdés! Mert professzionális? És ezt várja el másoktól is?! Nem az a "pacsizós" típus. Egy vezető pont ilyen legyen. Koduri pl.: teljesen ellentettje. Korábban láttam vele egy interjút, akkor még az AMD-nél volt. Akkor felmerült bennem a kérdés, mi a fenét keres ez vezető pozícióban? 1-2 évvel később lapátra is került.

    (#34) Pingüino: Én is remélem! :) Szerintem nem kell sokat várni, hogy legyen egy hír, hogy hova tart.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Tigerclaw #38 üzenetére

    Azért a Zennek is megvannak a maga korlátai. Ha nem akarnak abba a hibába esni amibe az Intel, hogy ülnek a 4 mag 8 szálon (most 64 mag 128 szálon, kicsit azért más), majd egy évtizedig, akkor bizony nem hagyhatják figyelmen kívül. GPU fronton, meg várjuk meg előbb az RDNA2-t aztán majd meglátjuk, kell-e oda erősítés! :)

    Hogy elküldték?! És? Kodurit is, csak nem mondták ki. Elegánsabbak voltak. Vagy lehet tudják, hogy többet fog ártani, mint használni, szerződtessék csak le. Ez is lehet egy stratégia. Jelen esetben meg jobb alkupozíciót jelent, hogy nem voltak elegánsak.

    Az AMD-t csak akkor zárnám ki, ha a pénz dominál. Ha nem elsődleges a pénz, akkor viszont a legvalószínűbbnek azt érzem.

    (#41) Tigerclaw: Ahogy Pinky Demon is írta, kell egy jó vitapartner, aki előbbre tud vinni, elgondolunk valamit, de az adott személy képes más megvilágításba helyezni az adott kérdést. Akkor tudsz vezetőként jó döntéseket hozni, ha sok nézőpontot meg tudsz vizsgálni. Az nem jó, ha mindenkivel pacsizol és mindenki csak bólogat, felfelé és lefelé egyaránt. Az a létező legrosszabb. Simán elfordulhat az, hogy látod a problémát, és felhozod, de más nem látja, vagy nem látja annak, vagy akkorának, és ez feszültséget generál. Vagy ahogy a cikk is írja más megközelítést alkalmaznak a különféle vezetők, és nem véletlen írtam a professzionális hozzáállást. Az egyik megközelíti mérnöki szemmel, a másik meg szempontokat vizsgál, a kettő meg ütni fogja egymást.

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Tigerclaw #46 üzenetére

    Na látod pont ezért kell lecsapni az emberre. Mert előbb-utóbb lesz abból a 7nm-ből valami, és előbb-utóbb az Intel is áttér(het) a chiplet dizájnra, talán még a CPU biztonsági réseit is sikerül befoltozni ;] , amikor máris erős konkurenciává léphetek elő, hiába lesz mondjuk az AMD 5nm-en már, vagy akár alatta, pénzük még mindig rengeteg van. Ha egy agy megszerezhető, meg kell szerezni, még ha kicsit drága is, most az AMD-nek is van egy kevés.

    A Bull után Jim Keller visszahívása azért csak volt valami hatással a Zenre! Én arra leszek kíváncsi, hogy vajon ő visszatér-e újra az AMD-hez?!

    (#45) cskamacska: Így-így, az RTG-t ki akarta szervezni.

    Nem kell, hogy "gyíkfejű emberevő pszichopata" legyen, elég ha szakmailag tiszteletparancsoló. Koduri nem az, ő csak egy karrierista p.cs.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • ShiTmano

    aktív tag

    válasz Tigerclaw #38 üzenetére

    Nincs szükségük rá. Lisa is elég. [AMD rekordbevétel]

    "Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

Új hozzászólás Aktív témák