Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steven

    addikt

    válasz DithenS #16 üzenetére

    hát én nem tudok ilyen meg bocsátó lenni és ember barát mint te ... ezt mint apuka mondom... és sajnálom azokat a szerencsétlen gyerekeket akik nem tudják megvédeni magukat...

    De ha lesz gyereked megtudod te is:)

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

  • 8th

    addikt

    válasz DithenS #16 üzenetére

    Ha már jogászkodunk az áldozatok teljes értékű és normális élethez való jogával mi van? Amikor egy pedofil állat megront egy kisgyereket azt ott abban a pillanatban gyakorlatilag egy életre le is nullázza. Jó részük egy életen át viszi magával ezt a feldolgozhatatlan traumát és lehet, hogy pont emiatt soha a büdös életbe nem lesz egy normális párkapcsolata sem. Szépen egyedül magányosan fog meghalni akár utódok nélkül. Mindezt egy totál aberrált f*sz miatt aki nem bír a vérével és egy ártatlan ötéves gyereken éli ki az undorító vágyait. Bocsánat de engem az ilyen ember jogai a legkevésbé sem érdekelnek. Ha egy elmebeteget el lehet zárni mert veszélyes lehet a társadalomra akkor igenis egy lebukott jogerősen elítélt pedofilt is zárjanak el. Pont ugyan olyan veszélyes a társadalomra. Valójában még veszélyesebb is mert 1: nem bolond pontosan tudja mit tesz és kivel, 2: csakis és kizárólag könnyen befolyásolható gyerekre utazik. És ezek az emberek mindenféle kontroll nélkül itt járnak kelnek köztünk és dülledt szemekkel bámulják az utcán a gyerekeket. Igen, a tiédet is (már ha van). Nekem még nincs gyermekem de ne adja az isten, hogy valaha is molesztálja egy pedó a kölkömet mert ha ez a fülembe jut az biztos, hogy nem fogom a hatóságokra bízni az igazságszolgáltatást. Pl. tegnap kapcsolgattam a tévét és pont elkaptam a kékfény aktuális adását. (31:25-től) Úgy felhúztam magam rajta, hogy még órákkal később az ágyban forgolódva is ezen kattogott az agyam. De a hatóságok elképesztő hozzáállása legalább annyira kiverte nálam a biztosítékot. Remélem mindkét rohadékot napi szinten agyonverik odabent a többiek azért amit tettek. :((

Új hozzászólás Aktív témák