Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raulicio

    senior tag

    Az eladási adatok tényleg silányak, de szerintem erről legkevésbé a telefon tehet.
    Lehet persze fanyalogni, hogy átlagos meg semmi extra, de ha megnézzük a tényeket rögtön kiderül, hogy ezek a vádak abszolút alaptalanok.

    Kezdjük rögtön ott, hogy az androiddal szerelt telefonok között max 2 másik telefonhoz hasonlítható, az egyik az Acer S100 (régebbi android verzió, gyengébb kijelző), a másik a Moto Droid (gyengébb hardware), Szóval akárki akármit mond, ez a legjobb androidos telefon jelenleg. A Galaxyhoz, Herohoz hasonlítani hülyeség mert már korábban leírta vki, hogy nem u.az a generáció. De ha szétnézünk más platformokon is, akkor sem sok készülék tudja azt a szintet hozni, mint a Nexus.
    A droid viszonylagos nagyobb népszerűsége sem meglepő, ha azt vesszük, hogy amerikában bolondulnak a hardwares qwertyért, sokkal jobbkor jelent meg + azért a Moto akármilyen mélyrepülésben is volt, azért mégis csak amerika az igazi hazája.

    Abban talán van némi igazság, hogy a nagy hírverés és titkolózás miatt, mindenki vmi nagyon nagy durranást, forradalmi újdonságot várt. Hiába...

    Én pl simán ezt a telefont választanám, mert végre ez az első olyan telefon, amiben minden benne van, amire nekem szükségem van, de valószínűleg sosem lesz ilyen telefonom, mert nem is lehet kapni. De ha majd egyszer elér hozzánk, akkor is mocsok drága lesz és kb addigra már lesz 10 másik telefon, ami ugyan ezt tudja...

  • raulicio

    senior tag

    válasz Gengi #27 üzenetére

    Gondolom otthon egy commodore 64-esről netezel, mert ugye minek ilyen-olyan erős hardware...

  • raulicio

    senior tag

    válasz Gengi #32 üzenetére

    De pont itt látszik, hogy mennyire nem vágod az egészet. Persze netezni lehet egy 2 colos kijelzős 10e forintos telefonon is csak nem teljesen mind 1 , hogy milyen minőségben. Azért ne hasonlítsunk már egy ekkora amoled kijelzőt egy omnia kijelzőhöz! Vagy mondjuk az sem teljesen mindegy, hogy egy oldalon belül a görgetésre hosszú másodperceket vársz, vagy real time teszi a dolgát a böngésző. a hamarosan megjelenő teljes flash támogatásról és hasonlókról nem is beszélve.
    Az hogy még nem írtak ütős játékot androidra, még nem jelenti azt, hogy a közeljövőben nem is fognak, márpedig a hardware hálistennek lehetővé teszi, hogy legalább olyan jó játékok készülhessenek.

    Azért lehúzni vmit mert olyat tud,ami téged nem érdekel, meg egyenesen butaság. Ennyi erővel akkor szaladgálhatnál az erdőben egy bottal a kezedben a vaddisznók után... Mert ugye a fejlődés az teljesen felesleges.

  • raulicio

    senior tag

    válasz utomi #76 üzenetére

    "Nem mellékesen míg iPhone-on a 32GB-ra mennek a progik is addig jelenleg az Android csak a belső memóriába enged telepíteni. Ami 512MB a NexusOne-nál. Az meg mire elég? Azért ez szerintem még a DualTouchnál is gázabb."

    Nézd már meg légyszíves, hogy mennyi a telepített állomány az iphonodon! tényleg kíváncsi vagyok! És ne csalj! a zenéket ne ide számold!

    "- még egy csengőhangot se tölthetek le és állíthatok be iTunes nélkül!

    Mondjuk ez igaz de megsúgom neked az Androidon sem olyan egyszerű a dolog."

    Ki kell, hogy ábrándítsalak,az androidon ez elég egyszerűen megoldható.

    Ettől függetlenül én is úgy gondolom, hogy az iphone rendszere a legjobb jelenleg, de ettől még el kell ismerni, hogy az is tele van értelmetlen és bosszantó korlátozásokkal.

Új hozzászólás Aktív témák