Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz ftc #68 üzenetére

    elso munkam egyetem mellett egy rendszergazda allas olt. Elotte angolul utoljara 3 eve beszeltem a nyelvvizsgamon. Es igen, nagyon fura volt mikor allasinterjun angolul szoltak hozzam. Majd az elso par het is szivas volt mikor indiaiakkal, japanokkal, oroszokkal es nemetekkel kellett beszelnem. De aztan rajottem, hogy ok sem tokeletesen beszelnek angolul, miert kene azert aggodnom, hogy helyesen beszelek-e. A lenyeg, hogy megertenek.

    @ntomka: akkor viszont 2-3 munkanapnak be kell fernie. Elozo cegem minden evben vesz fel 10-15 diakot heti 2-3 napra. Es hidd el eleg erosen megvalogatjuk oket. Es pont azok nem kerulnek be akik szarnak arra, hogy mikor akarjak befejezni az egyetemet. Azokbol lesz a jo munkaero, akik tudjak mit akarnak, es tudjak hogyan osszak be az idejuket. A megfelelo time managmentre kesobb meg nagyobb szukseged lesz.

    @#67 julius666: hat pedig a munkaltato nagyon jol tudja, hogy vizsgaidoszak huzosabb. Nalunk is sokan csinaltak azt, hogy felev elejen 4 napot dolgoznak, es osszegyujtik az extra napokat amit "ki tudnak venni" vizsgaidoszakban. Te magad mondod, hogy a felev elejen belefer heti tobb buli is. Akko hogyhogy nem fer bele a munka?

    [ Szerkesztve ]

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák