Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    az a poén, hogy fősulin marketingen tanították ezeket a trükköket :DDD ...most meg büntetik érte a webshopokat :C (pedig annyi, hogy csekkoljon rá a felhasználó az árakra: ami pl emagon 75%-os akcióban 15ezer pénz, az lehet máshol akció nélkül 10ezer)

    ...nekem év elején volt kis balhém egy céggel: rendeltem még karácsonykor ünnepek alatt valamit utánvéttel, amit dec28-án lemondtam e-mailben... eltelt pár hét, rendeltem máshonnan csomagot, és egynapont kihozták azt és a lemondottat is, amit véletlenül átvettem... amikor tudatosult, írtam a cégnek, hogy élni szeretnék az elállási jogommal: küldtek egy űrlapot, visszaküldtem a cuccot az azon megadott címre... eltelt 2 hét visszajött a csomag, mert elköltöztek máshova... (fizethettem a visszaszállításért is) ...így aztán február elején írtam nekik, nem válaszoltak... 2 hét múlva megint írtam, nem válaszoltak... kezdtem unni: írtam nekik, hogy ha továbbra sem válaszolnak 1 héten belül, jelezni fogom a gvh-nak és fogyasztóvédelemnek... nem válaszoltak 2 hét alatt se, így szépen az egész levelezést továbbítottam mindkét hatóságnak :D utána már jött válasz: kiderült, hogy az elállási nyilatkozatot tartalmazó emailben írtak egy másik címet, hogy oda kellett volna viszaküldenem a pakkot :W ezt megtettem, nagy nehezen visszautalták az árát meg a szállítási költséget... már el is felejtettem, amikor kaptam még egy levelet a fogyasztóvédelemtől, hogy az egész fejében megvágták a céget 150ezerre, mert az enyémen kívül 3-4 esetben hasonló panasz érkezett rájuk :C szívóztak velem az 5ezres cuccon meg a szállítási költségén, mire kaptak egy 30x akkora csekket... nagyon megérte ez a mentalitás

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Viktor0610 #85 üzenetére

    ilyet én is szeretnék :D mondjuk novemberben vásároltam rajtuk keresztül utoljára... most egy 3ezres kuponnak tudnék örülni

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz wolfcsibe84 #111 üzenetére

    "Véletlen", hogy a kedves vásárló járjon rosszul :) visszaküldési kérelemben ott az eredeti rendelési szám, összeg, minden, csak akarattal lehet bekeverni... majd a gvh/fogyvédelem irányba rakja őket, megtolva egy akkora csekkel, hogy bánni fogják ezt a párezer forinttal való sz*rakodást :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Cs1csó #114 üzenetére

    Ne gondold: visszanéztem a dátumokat, március 2. felében tettem panaszt a fogyvédelemnél, 1 hétre rá már tudott reagálni a webshop, ami előtte 2-3 levelem figyelmen kívül hagyta... 1 héten belül utalták nekem, amit kellett és április vége felé kaptam levelet a fogyvédelemtől azzal, hogy ott a határozat: 3 hasonló esetben elmarasztalták már a céget és 150ezres bírságot pluszba kiszabtak rájuk... részükről ezzel lezárva :D 5ezres vacak visszavételével szívóztak amúgy

    Ui: úgy voltam vele, hogy nem is a pénz a lényeg, hanem hogy a szemét cégeknek lépjenek már a tökére kicsit... ne gondolják már, hogy a kis érték miatt majd mindenki benyeli a bukót, amikor a törvény a mi oldalunkon áll

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák