Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz rednifegnar #8 üzenetére

    oszt' a valóságban hagytam már náluk szépen pénzt, soha nem volt ilyen esetemben
    ha valami azonnal átvehető státuszú volt át is vehettem egyből
    náluk vannak a legnagyobb dealek zömében
    ez az x ft most egyébként 600, nettó hülyeségnek tartom én is, inkább emelnének minden termék árán 200ft-ot
    de ez csak akkor van, ha nincs bennn a r.k. körúton, én mindig próbálom úgy leütni hogy legyen, akkor nem feláras...ha nem úgy van kérhetem nyugodtan alzaboxba is, mert 50ft-tal több és itt van egy gyalog is 7-8 percre
    de ne aggódj, már emagnál is van, csak ott 350ft ( : - és ha jól tudom edigi és emag már ugyanaz, rémlik is a számláról hogy az volt rajta -
    jah emagtól decemberben úgy vásároltam, hogy pár napot mondtak...lett belőle két hét kb ( : persze nem utaltam előre..érdekes mód drágábban azonnal is átvehető lett volna pár nap után
    utána megint vásárolni akartam, ugyanezt eljátszották, félrerakattam, mert nem tudtam érte időben menni, óóóó félrerakják, másnap vagy azután törölték :d
    a bookin meg alza lehúzás kellett a kasszába, röviden
    alzánál a legnagyobb gond az üfsz, elérhetőek ők, csak sok érdemit nem csinálnak se telefonon, sem mailben
    meg a garoztatás, egyszer kellett eddig, kivárták a 2021-es 30+8 napot fene a pofájukat, de a 38. napon átvehettem a kicserélt új terméket - sztem arra játszanak, hogy vegyen az ember azonnali cseregart felárért, különben kimaxolják az aidőt amit a jogszabály enged...ez is pl inkorrekt, de jogilag megtehetik -
    cserébe kárpótol hogy hatalmas dealek vannak ha az ember vadászgat, és szinte mindig megadják a teljes gyári gart
    pl emag a tápjaival is..1-3 év sokszor a 10 év garos tápokra, ilyen alzánál nincs
    meg elállásnál soha nem ganéskodtak
    amikor még személyesen vették át -covid miatt már nem -, instant nyomták az ember kezébe a pénzt, mellettem fél millás' notebookot vittek vissza egyszer, kibontották, nem sérült, már számolták is a zsetont
    most automatán kell intézni, de úgyis pár napon belül már visszaküldték a pénzt, nem azt csinálják mint a legtöbb bolt, tömeggyilkos vagy ha vissza akarsz vinni valamit, meg hetekig ülnek a pénzen
    ezekért kellene büntetni, de minden boltot
    mo-n valami qrva fekete lyuk lehet, ahova eltűnnek a garancia idők ( :

    most legutóbb brahiból leütöttem egy series x rendelést ufóéknál 1-2 hónapja, korábbit átadtam "gyerekes" ismerősnek, ha hozzák hozzák, ha nem nem...letojom, nemrég sms, előkészítés, aztán mehetek érte...185e ft-ért, nem 200-220e-ért mint a legtöbb boltban tolják ha van éppen
    jah és a boxot is úgy hozták semmit nem fizettem előre, nagyon ritkán szoktam neten előre kifizetni bármit, de mindig ugyanúgy hozták, akkor is ha tényleg ÁKCIÓS' volt és keményen...ha az utolsó darabra is csaptam rá
    nyilván hibáznak ők is, de összességében nekem még mindig a legkisebb rossz a többi bolttal szemben - a gar elhúzásuk az viszont görénység, de amiatt nem aggódom hogy nem intéznék vagy túllépnék a 38 napot -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • dajkopali

    addikt

    válasz rednifegnar #7 üzenetére

    igen, 30 nap - bár azt gondolom, hogy ezt is simán kijátsszák :)

    "fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

Új hozzászólás Aktív témák