Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szili17

    aktív tag

    válasz Kbali #4417 üzenetére

    Ebbe most nem tippelgetnék hogy mitől lehetett, hogy nem tudott tervezni, ha megmondod hol van, esetleg ötletelhetünk róla, de nem biztos hogy megéri. De ha szeretnéd én bármikor. :D
    Másik téma: Indulásnál "hátrafelé" is nézze meg és ajánlja a kedvezőbbet, aztán ha mégsem tudsz megfordulni és "rossz irányba indulsz", akkor tervezzen újra? Őszintén szólva ez egy jó ötlet szerintem.

    Itt reagálok a #4423 -ra is: Direkt még nem próbáltam ezt a rakpartról letérést meg rossz helyre kanyarodok. Illetve egyszer az Árpád híd pesti felüljárójánál direkt rossz irányba terveztettem, hogy hangutasítást próbáljak ki, aztán a kereszteződés közepén leesett neki, hogy "nem jó irányba megyek" és újratervezett. De ígérem alkalomadtán direkt ki fogom próbálni ezt hogy párhuzamos úton letérek a tervezettről (nem holnap lesz az is biztos :( ).

    [ Szerkesztve ]

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Új hozzászólás Aktív témák