Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz Taybore #2904 üzenetére

    Elvileg ilyesmit jelent, csak sztem erre az esetre ez nem igaz. Ha vki a Waze -ről átnyergel a Sygic -re és azt jobbnak találja, akkor neki eleve nem a Waze -re volt szüksége. A Waze soha nem fogja tudni teljesíteni azt, amit az IGO, vagy a Sygic tud nyújtani. Jelenleg ez fordítva is igaz, de hosszú távon már nem biztos, hogy ez így is marad. Szvsz. a két alkalmazás jelenleg nem egymás konkurenciái, mivel azonos alapokon, de más más funkciót töltenek be. Ha konkurenciáról van szó, akkor sztem máshol kell keresni azt ami a Waze -re veszélyes lehet. Akinek van egy online navi alkalmazása és gyakorlatilag korlátlan háttere, az miért vásárol egy másik hasonlót? Ha megvette, miért tartja életben, miért nem szűnteti meg? Mit profitálhat belőle? Szerintem ezeket a kérdéseket kell feltenni. A történések egyértelműen választ adnak, hiszen integrálta a Waze jelentéseket a másik alkalmazásába. Vagyis, a Waze -ből a helyi, aktív közösségi infók kellettek neki. Ez kb. vázolja a Waze jövőjét. Nem a Sygic a veszélyes a Waze -re.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés