Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Pulsar #18418 üzenetére

    Ez egy 8 magos processzoros androidos fejegység 4GB ram társaságában, külső GPS antennás, ami a szélvédő alatt ki van téve a műszerfalra, és ami egyszerre lát vagy 20-25 műholdat, tehát itt soha nem volt olyan, hogy nincs jel, gyenge jel, nem az úton visz, hanem átdob a szomszéd utcára, meg körbeforog, mint a bolond, stb stb stb, ezek itt egyszer se fordultak elő. Amikor itthonról indulok, van egy olyan szakasz 500m múlva, ahol egy szervizút visz a rendes út mellett, autó indítástól számolva kapun kiállással együtt is max 2 perc, mire odaérek, tehát a navi is frissen indul, de ott se volt soha hiba, hogy oda áttett volna, igyekeztem jót venni.

    Telefonnal, ami egy OnePlus 8 pro egy soha sehova be nem jelentkezett waze programmal ugyanakkor ugyanott ugyanazt csinálta, az meg még ennél is jobb technikailag, pláne gps vétel szempontjából, szóval az ott szimpla tervezési hiba az összes többi ilyennel együtt.

    Nyilván volt idő a kérdés megvizsgálására, mint írtam, másodszor arra menve már rákészültem, hogy megörökítem a problémát, ezért ráhúztam, elforgattam a képernyőt, hogy egyben látsszon minden, alul látszik is, hogy megjelent a gomb, hogy visszatehetem a saját pozícióra, és telefonnal a kezemben fotóztam, mit mutat, majd még az utcába is befotóztam a másik oldalról.
    Az égvilágon semmi se indokolja ezeket.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák