Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szili17

    aktív tag

    válasz zharkanyi #12044 üzenetére

    Nem látom, hogy a "régen velem is volt ilyen, de senki nem hitt nekem, mert nem csináltam képernyőképet", pontosan hogyan segít jelen helyzetben. Nekem ez eléggé sértettnek hangzik, hogy "nekem bezzeg nem hittetek, mert nem csináltam képet". Erre reagáltam, lényegében annyit, hogy azon kívül, hogy megnézzük és nincs baja a térképnek a "fú de rossz neked"-en kívül sokat nem lehet hozzátenni.
    Azt sem látom, hogy 1-1 ember szembetalálkozik vele, hogy neked volt ilyen egy régebbi routinggal az most mennyiben segít? (Igen, azt is fejlesztik és nem nincs szoros kapcsolatban az alkalmazásverziókkal, tehát az hogy fél éve volt neked, az mostanra már kisebb súllyal hat, főleg ha nem folyamatosan produkálható valahol.)

    Emellett megemlítettem, hogy az elméleted, hogy hogyan tervez téves és ne hergeld magad ilyenekkel feleslegesen, vagy hergeld ha akarod.

    Az, hogy őszintén megmondom, hogy ezzel ilyen szinten nem lehet mit kezdeni, de annyira nem, hogy konzisztens reprodukálhatóság hiányában még a routingot fejlesztők sem tudnak vele mit kezdeni. Ezt ilyen-olyan tapasztalatból mondom. Azt szeretnéd hogy inkább hazudjak? Mondjam ilyenkor hogy "megnéztük és nincs semmi gond, biztos a napszél volt, mert nálam jó"? Ez hülyeség... Van az, hogy nem szólok rá semmi, akkor meg háromszor megismétlitek a kérdést, hogy "erre meg nem válaszolt senki :( " Komolyan mondom, nektek semmi sem jó, miért kell mindenben a rosszat keresni?

    Anno a H2 vita is olyan volt, hogy 20 embert zavart, aki hangosan panaszkodott, a maradék 200 000 meg szerette/mindegy volt neki. Akkor kinek a kedvére kell tenni? Arra aki a leghangosabb? Ebbe is gondolj bele kérlek amikor megvádolsz valamivel.
    És nem azért volt valaki leszólva, mert nem ért egyet velem, hanem mert nem lehet úgy vitát folytatni, hogy valaki (és nem rád célzok, fogalmam nincs ki mit írt pontosan; csak a témára általában) 4 egész mondattal operál mindvégig.

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Új hozzászólás Aktív témák