Új hozzászólás Aktív témák

  • peter76bp

    senior tag

    válasz GIJoe #1 üzenetére

    Köszönöm az elismerő szavakat és Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek :) Emiatt kissé kések majd a reakciókkal, mert nem nagyon vagyok netközelben.

    GIJoe: Jó dolog ez a külső energiatároló, de pont ehhez a kamerához nem venném hasznát, mert a működési elve, hogy mikor energiát kap a gyújtás miatt akkor indul a felvétel, aztán ha leállítom a kocsit leáll a felvétel.

    SzalaiG Mindenbe jó lehet, aminek van szélvédője ahová felragasztod, meg van szivargyújtó csatlakozó benne, de akár USB-ről is mehet a töltése. Ár meg helyfoglalás valóban benne van a cikkben.

    janos1988 Kipróbáltam, de engem zavar a motorháztető a képben. Persze, ha jön a napsütéses időszak és nagyon vacak lesz a felvétel, akkor kénytelen leszek lejjebb dönteni elviselni azt a nézőpontot.

    dchard Nem öt perc volt megírni az biztos, de tényleg abban bízom, hogy kedvet kapnak majd mások is, meg ha már csinálok valamit akkor azt próbálom jól csinálni.

    Én sem értem, miért nekem kell a dátumot/időt kézzel beállítani. Gondolom az az oka, hogy van GPS nélküli verzió is ugyanebből a készülékből, és nem akartak két féle firmware verziót csinálni. De tény, hogy ha rosszul állítod be, akkor rossz dátum/időpont lesz a felvételen. Én 2012-t állítottam be először, így az első videókon az szerepel.

    IR szenzor hangzatos, de az előttem álló rendszáma meg anélkül is látható,. hiszen megvilágítom. Egy ismerős viccelődött vele, hogy tegyek fel IR reflektorokat, de annyira nem lényeg szerintem. Csak az éjjeli felvételek elmosódottságán kellene majd javítani a beállításokkal, hogy legalább az út menti táblák kivehetőek legyenek. Ettől függetlenül tűrhető az éjjeli felvétel is.

    TaaT GS5000 volt az első kiszemelt. Most a GS1000-et meg sem tudom nézni rendesen, mert mobil nettel vagyok vidéken, de majd holnap kitalálom, hogy az miért nem jött be annyira.

    Samus Köszönöm. Ár vonatkozásban beraktam direkt egy ebay-es meg egy google kereső linket is a cikk elejére a beszerzés címszóhoz, arra kattintva rögtön láthatod mennyiért és hol lehet hozzájutni. De 100-120 dollár körül mozog az ára, szóval olyan 25-30 ezer forinttal lehet számolni.

Új hozzászólás Aktív témák