Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz Plata #18646 üzenetére

    '' A kocsit egyszer vettem elő talán,amikor megkaptam,akkor elvittem az arénába mert a lámpája úgyrémlik szinezett,a külseje passz.
    Tettem rá Ph feliratot meg crew neont.Ennyi rémlik a többi nem.Arra sem emlékszem alapból miylen szín.
    Felmentem kiálltam vele a kaszinó elé,mert a kaszinóban van elrakva és le fényképeztem.Majd vissza. :B
    Az biztos most megnéztem és a tuning mühelyben mindenre rá volt írva hogy új,még a stock fék is új volt. ;]
    Vagy azért mert még sosem voltam vele az ügynökség műhelyébe,vagy azért mert nem piszkáltam.Az ügynökség pont kaszinó mellett van szóval oda vittem megnézni. ,,

    Folytatom : :D
    kiálltam vele a kaszinó elé, Akarod mondani kiálltál vele a disznoólból a kaszinó elé...
    aztán vagy azért van vagy ezért meg amazért és még ezé is meg mert NEM Tuningoltad, a lényegen nem változtat.
    Szóval oda vitted? De miért Vitted oda? Miért nem vitted máshova? :0 Mi a szöszért, Plata Mi a szössszért nem viiiiteeed máshova, könyörgöööm. Neked nincs a casinóban Tuning? ;] De csöviii vagy ;]
    Na és akkor The END
    Menjél fel tuningolni és nevezni rendesen, szépen!

    Írta : Plata , Saabe60
    Rendezte : Saabe60
    Jogvédett 100% Saabe60 tulajdonjog!

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák