Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VironB

    csendes tag

    Sziasztok!

    Hozzám került egy Hero 3+ BE.A fórumot olvasva elgondolkodtam én is, h annak ami nálam van nincs e gondja a fókusszal.Esetleg ha valaki megtenné h letölti/megnézi a videót amit próbának rögzítettem és elmondaná a véleményét azt megköszönném.

    link
    (1080/25 Wide,Protune off)

  • VironB

    csendes tag

    válasz tmscsaba #694 üzenetére

    Na, remek... :((( (feltételezem az nem befolyásolhatja jelentős mértékben a felvétel minőségét h a tokban volt és előtte volt egy kis eső így a szélvédő sem lehetett teljesen tiszta)

    Nem fognak örülni neki...ebay-en vették(Angliából jött).Elméletileg van rá 1 év garancia, a kérdésem az lenne h azt itthon is lehet elvileg érvényesíteni ugye...Vagy ha nem akkor hol lehetne ezt megjavítani?
    Esetleg amit még találtam az a "csináld magad" megoldás.Tudtok vkit aki így oldotta meg a dolgot?

    töky76:Tőled is a fentieket kérdezném, ill mástól is aki olvassa és tudna vmit a témához hozzászólni.

    Köszönöm!

  • VironB

    csendes tag

    válasz töky76 #699 üzenetére

    A hét elején beszéltem én is velük.Elmondtam a problémám (a távolabbi dolgok nem élesek , ill. h többet várnék egy GoProtól).Persze az kiderült h ők a külföldről származó termékeket garanciában nem javítják.
    Majd rátértem h úgy tudom h volt bizonyos széria aminek gondja volt a fókusszal...Erre mondja h ők még ilyennek nem találkoztak, ill h nem tud olyanról h lett volna széria visszahívás.Kérdezte , hogy hol olvastam erről, persze dolgoztam és éppen nem voltam gép közelben , így nem tudtam neki pontosan elmondani.Az én készülékem 2014 01 havi és vhol láttam rajta h "rev2" (persze ez nem tudom h jelent e vmit), emiadt az elején kizártam h ez még a "hibás" széria lenne.

    Akivel beszéltem segítőkész volt.A beszélgetésnek az lett a vége, hogy mondta küldjek e-mailben videót és esetleg abból megtudják mondani h gondja lehet e a készülékkel.Kedden küldtem is anyagot,de még nem válaszoltak.Ma majd lehet rákérdezek mert jó lenne tudni, h akkor mi is van. Azokkal is fel lett véve a kapcsolat ahonnan jött, ők meg annyit mondtak h küldjük vissza(persze mi fizetjük) aztán csere.Így ha végre valami kiderül akkor a készülék megy vissza Angliába. :((( HA jól néztem DPD-vel kb. 5 e Ft.

    A helyedben én az edigitalba vinném (kényelem) illetve én sem lakom közel Bp-hez. Lehet egyből kapsz egy újabb készüléket...De majd aki jobban ért a dolgokhoz megmondja.

  • VironB

    csendes tag

    válasz töky76 #702 üzenetére

    Sajna ma nem volt időm felhívni őket!DE ha minden igaz holnap .. vagy majd hétfőn.Hétvégén meg majd összehasonlítjuk remélhetőleg egy Hero 3 BE-el.

    Ööööö .. a felvételemet úgy nézted meg h letöltötted, mert ha nem akkor csak egy butított minőséget látsz!?Szerintem a tiédnél jobb minőségű... (ne vedd sértésnek)

  • VironB

    csendes tag

    válasz töky76 #707 üzenetére

    Most nem akarok "nagyot" mondani, de vannak kínai csodák(nekem is van egy,igaz el szeretném adni mert nem tudom kihasználni) amik simán verik minőségben/élességbe.A színek igaz mások ezen, de a többi...Pl.: a rendszámtáblák olvashatóak olyan távolságból amiből a te felvételeden nem!

    Ez az első GoPro ami többet van nálam, a véleményemet ehhez mérten nézd. Szerintem valami nincs rendben ezzel a géppel.Ha mégis ilyen felvételt csinál akkor én elfelejteném a GoProt.

    Én azért még a következőket megpróbálnám:
    -firmware frissítés
    -kártya formázása a kamerával
    -másik kártyával próba
    -különböző beállításokkal felvételek (720;1080,)(25fps;30fps) --csak kíváncsiságból változik-e a minőség
    -tok nélküli felvétel

    Amikor meg visszavinném a készüléket edigitalba, és ujjat adnának a helyszínen csinálnék/taték egy felvételt és megnézném milyen....

Új hozzászólás Aktív témák