Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hauserjoci

    csendes tag

    Sziasztok.

    Olyan kérdésem lenne, hogy Hero3+ silver kamerám van, updateltem 2.0-ra, és nem találtam benne a protune beállításokat (igazából csak arra lenne szükségem, hogy RAW-ba rögzítsen az utólagos munka miatt.). Kicsit utána olvastam, aztán írták külföldi oldalakon, hogy a 3+ Silver kivételével az összesnél megoldották ezt, csak pont ennél nem. Ennél miért nem sikerült megoldani ezt a dolgot? Várható hogy valamikor elérhető lesz rá ez a lehetőség? ha valaki tud erről valami infót, azt megköszönném! :)

    A másik, amikor visszanézem számítógépen a felvételeket, 1080p 60fps-es mp4 videó, és néha szaggatást veszek észre benne, be-beakadozik, aztán megint megy tovább. Először memóriakártyára gyanakodtam, Class 10-es Samsung 16gbos, kipróbáltam egy class 4-es 8GBos Sandisk-el is ami a telefonomba van, azzal is ugyanez. Fórmáztam is a kártyákat, ugyanez.

    Gép teljesítményével tuti nincs baj, más blue ray videóknál nincs ilyen, esetleg még kodek hibára gyanakodnék, de kipróbáltam több lejátszóval is (VLC-vel is, ami saját kodeket használ), és annál is előfordul ez, sőt, még videóvágásnál is!

    Másnál nem fordult elő ilyen? Kipróbáljam esetleg több memóriakártyával is?

    Köszönöm. :R

  • Hauserjoci

    csendes tag

    Valamiért én nem vagoyk hanyatesve a minőségtől, HD3+ silverem van, hétvégén voltunk a srácokkal bringázni, vettünk fel elég sokat, állványról is, és egyáltalán nem az a hanyatesek minőség, mint amennyire reklámozzák. :(

  • Hauserjoci

    csendes tag

    Üdv. Segítségeteket szeretném kérni, hátha tud rá valaki valamit.
    Hero 3+ black kamerám van, 2.0 szoftver van rajta.
    A gond az lenne, hogy ha hosszabb időre állni hagyom, nem kapcsol be. Aksit ki kell venni, visszarakni, utána általában bekapcsol, bár nem mindig. Valamikor bekapcsol, 2mp múlva ki, majd megint be, megint ki, ezt eljátsza háromszor egymás után kb 10mp alatt, aztán bekapcsolva marad. Van egy gyári és egy utángyártott aksim is, mind a kettővel produkálja (3+ silverrel működött). Memóriakártya kizárva, 2 kártyával, illetve kártya nélkül is próbáltam, és nem befolyásolja.
    Ha már bekapcsolt a kamera, onnantól kezdve lehet vele videózni, nem kapcsol ki, illetve ha már 1x bekapcsolt, akkor rövid időn belül tudom ki be kapcsolgatni, én úgy vettem észre, a gond akkor van, ha hosszabb időre kikapcsolva hagyom.

Új hozzászólás Aktív témák