Új hozzászólás Aktív témák

  • herrLeon

    tag

    Sziasztok.
    Hero3 + black tulajdos vagyok. Azért nem irom hogy boldog mert a beharangozás és reklámfotók, videóknak egyáltalán nem lehet hinni. Nem mondom hogy egy rakás szar de ennyi pénzért talán azt mondanám egy rakás drága szar. Jelenleg maldiv szigeteken próbáltam vele csinálni képeket, videót. Mondanom sem kell itt azért van napsütés. Kicsit borult idöben teljesen el kell felejteni. Napos idöben odafigyelve használható. Obijektivre nagyon kell vigyázni. Nem alkalmas csak ugy vizböl ki be és közben fotózni. Ugye vizcseppek ragadnak rá. Próbáltam rengetegszer olyan képet késziteni ahol fele viz alatt van fele fölötte...esélytelen ezzel. Értem én hogy optikára mindig vigyázni kell, vigyázok is, nade ennyire! Wifi na azt hagyjuk. Az még oké hogy kibaszott lassu (bocsi a durva fogalmazásért) csak azt nem értem miért is van. Távirányitó is lassu. Akciókamera? Mire reagáll már késö. Na..app, használható, lassan...nagyon lassan. Ne menj wifisek közelébe..itt legalábbis, lekapcsol mindig. App-nál ugye ami jó lenne, kamerával én a viz alatt asszony meg nézné a telón a partról na ez sem lehet. Ahogy viz éri kamerát már dobja is a wifit. Nagyjából ennyi eddig erröl a drága értelmetlen khakiról. Van egy 5 éves canon eos 1100D alap kamerám, ezerszer jobb képet és videót csinál. És nem érdekli, hogy a nap éppen nem nyujlt elég luxot.

    DELL Inspiron 17 Windows 7

Új hozzászólás Aktív témák