Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ntomka

    nagyúr

    válasz Major Major #23 üzenetére

    Ez rendben is van. Én pl a gmailt használom. De ez egy email szolgáltatás, ahogy visszább is írta valaki, ahogy azt is, hogy a wave külön technológia lesz. És szerintem hosszú távon a google úgy gondolja, hogy az ilyen és hasonló technológiák ki fogják váltani az email-t, és a hagyományos kommunikációs formákat. Hisz hány éves is az email, mint technológia? :U Nagyon megváltoztak azóta az igények, és ezt próbálja most a google kielégíteni. Ha sikerül is neki, akkor én biztos szívesen fogom használni. De hiába lesz nyílt rendszerű, van ismerősöm, aki a hotmailt használja, és mivel neki bevált, miért térne át? És ezzel biztos, hogy nem egy-két ember lesz így. Abban meg ugye mindenki egyet ért velem, hogy az M$ nem fog könnyen bedőlni, hogy egy a wavere épülő rendszert készítsen. Inkább sajátot csinál, és nyílván érdeke lesz, hogy kompatibilis legyen vele, hisz ha elég divatos lesz (márpedig a G-t ismerve az lesz) a wave, akkor sok felhasználót elcsábíthat tőlük. De amíg az M$ elkészít egy ilyen rendszert (az ő fejlesztési tempójukat ismerve), várhatunk 1, 2, 3... évet. Szóval a wave rendszer elterjedésének legnagyobb korlátját a kezdeti inkompatibilitási problémákban látom (annak ellenére, hogy biztos már a start után milliós forgalma lesz).

    [ Szerkesztve ]

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák