Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz laceszgamer #26 üzenetére

    A cloud gaming használhatatlan. Psnow-ot próbáltam nálam 100 megás nettel és borzasztó volt. Kipróbáltam ismerősnél ahol gigabites net van és ott ugyan a képminőség jobb volt, de a késleltetés ugyan olyan rossz maradt. Néha tök jó volt, ment minden, aztán egyszer csak alig bírtam becélozni az ellent, mert kifogtam egy "lagot". Az ilyen streaming cuccokat mindig fps-el vagy valami lövöldével, esetleg platformerrel kell kipróbálni.

    Ugye a Sony-nak van a share play nevű játék megosztós feature-je, hogy átveheted az irányítást távolról, akár olyan játékokban is amit te nem vásároltál meg, csak a barátod. Nioh első pályáján kelett átsegíteni... Na, az micsoda szenvedés volt. 1,5 órámba került az inkonzisztens irányítás miatt. Előtte a gépemen meg fél óra alatt végig toltam úgy, hogy a bosst elsőre vittem. Nálam biztos nem fogja kiváltani a hardverhez kötött gaminget... Legalábbis a következő konzol generációig biztos nem, aztán ki tudja hova fejlődik a technika.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák