Új hozzászólás Aktív témák

  • Postas99

    senior tag

    válasz vakablak93 #679 üzenetére

    A rendszer továbbra is jó, de én nem f@szbúkolok, instázok, tiktokolok stb, nem ezen élem ki az életem, tehát aki csak ezen éli az életét és nem telefonál hanem csak nyomogatja a készüléket az ezt nem veszi észre.
    De az hogy ilyen dolgokra volt több mint 5 (at least) hónapjuk, hogy kiteszteljék a bejövőhívásokat nagyított betűméret és nagyított nézet esetén és ezeket a bosszantó hibákat kiszedjék és nem tették meg az inkább elszomorító. Nem tudom felvenni a bejövő hívásokat mert minden üzenet "eltakarja" a hívás értesítést... legalább beállíthatnám, hogy a régi módszer szerint akarom ezt az egy értesítést látni az jó lenne.
    A készülék mint mondtam jó, minden egyébbel megvagyok elégedve, még örültem is neki, hogy bumfordi vezérlőket tettek a rendszerbe... tehát a UI jó lett, bizonyos esetekben....
    A gyorskapcsolókat nem tekergetem, a wifi és a mobilnet folyton megy.. max ha valami olyan helyre megyek kikapcsolom a wifit és akkor az a plusz nyomogatás belefér.

    Összehasonlításképp az azonos SOC-al szerelt A71-em már rángat és akadozik.. azt mégjobban gyűlölöm, azt meg végképp nem értem hogy a samsung miért nem képes egy épkézláb cuccot összerakni, több éve minden készülékük lassan a halálba lassul.. aki ezt nem ismeri be az hazudik, még nem láttam olyan samut aminél ez ne jött volna elő., és mint mondtam nincs semmi közösségi lósz@r a telefonra (erre se) telepítve... ellenben van outlook, teams, egyéb ms sz@rok.. játék is max passziánsz..

Új hozzászólás Aktív témák