Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    válasz Dr.Anonymus #35 üzenetére

    Rosszul lett kommunikálva, és ugye az órajel is azt bizonyította, hogy az az S4 dübörög benne, ami a Nexus4-ben is megtalálható. De itt másról van szó. Ez egy teljes értékű S600 csökkentett órajelen.

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

  • adamssss

    veterán

    Hogy a cikkhez is hozzászóljak.
    Alapvetően korrekt teszt, de úgy gondolom, hogy megint elmentünk a szőrszálhasogatás irányába.
    Elég sok külföldi fórumot is olvastam és erről a benyomom a hátlápját problémáról nem is halottam. Nem azért, de ha én meg ráállok a laptopom tetejére annak is elszíneződik a kijelzője. Nem hiszem, hogy sokan direkt azért vesznek tabletet, hogy jó erősen nyomogassák a hátlapját. (de ha mégis akkor mea culpa)

    Aztán itt van ez a hangszóró. Nem elég, hogy sztereó (ami megjegyzem nagy szám) hanem még tökéletesen is kéne szólni 85k-ért. Én tényleg nem értem. Ha mono akkor az a baj. Ha sztereó, akkor nem elég jó a minősége, meg amúgy is hülyeség mert lefogod őket. Nonszensz, de tényleg. Már hagy ne a gyártó hibája legyen, hogy a kedves felhasználó lefogja mind a két hangsugárzót.

    Jó ok a kamera olyan amilyen. De megint csak magamat tudom ismételni. Ti mit áldoznátok be egy jobb kameráért? A kijelzőt, a SOC-ot? (mert ugye megint csak bele kéne férni a 85k-ba)
    Szerintem használhatóságot, és az árat tekintve a ma kapható legjobb ajánlat. Ráadásul akinek élnek rokonai USA-ban vagy Németországban az még olcsóbban juthat hozzá. Ebből kifolyólag nem teljesen értem a különösen szócska hiányát az ajánlott elől.

    Persze tiszteletben tartom a cikkíró jogait, egyéni értékelését, így el kell hogy fogadjam a plecsnit, de nem értek vele egyet. Mert ha ez nem különösen ajánlott, akkor nem hiszem, hogy ebben a században fogunk ezzel a plecsnivel találkozni egy tabletes teszt után.

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák