Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Én is használtam már a Booking.com-ot mint szállás foglaló, és maximálisan meg vagyok velük elégedve. A GVH által emlegetett kifogások ugyan etikai szempontból jogosak (bár a FOMO szerintem nem totál új jelenség, mert régen is jelen volt pl. "Haza kell érni, mert nem látom a kedvenc sorozatom következő epizódját a tévében!"), de a bírság mértéke még így is túlzó.
    Amúgy gyanús, hogy pont most szabták ki a bírságot rájuk, amikor a világjárvány miatt amúgy rosszak az idegenforgalom kilátásai - amolyan had húzza a szegény embert még az ág is. Csak nem ki akarják ezzel söpörni a "csúnya, gonosz" külföldi multit a magyar piacról, mert fair versenyben nem tudnák legyőzni?

    Amúgy ha valaki az általuk alkalmazott marketing-pszichológiai trükköket pszichés nyomásnak éli meg, amitől az "állam bácsi" jól megvéd, az fejlesszen ki magán egy mentális védőpajzsot. Punktum.

    (#36) t72killer +1, nem mindenkinek van ideje és kedve barmokkal vitatkozni a bíróságon, ha ezt egyszerűbben is meg lehet oldani.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák