Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz graver40 #2136 üzenetére

    Szia Évi! Teljesen igaz, hogy minél többet műtenek, annál rosszabb lesz a gerinced. Sajnos tanúsíthatom. Most én is nagyon nehezen álltam talpra, de ehhez a lábadozáshoz, tényleg sok türelem kell. Napról-napra erősebb vagyok, de ahogy írtam valamelyik nap, mire a házimunkával végzek, már nincs kedvem sétálni. De ez is nagy haladás, hogy ennyi mindent megtudok csinálni. Nagyon szép idő volt vasárnap és akkor mindent félretettem, csak a lazítás napja volt. Akkor volt séta, levegőzés, stb. Tegnap egész nap takarítottam, szépen beosztogatva az erőmet, ez a 2 hónap meglátszott a lakáson. De nagyon jó érzés volt, hogy újra én csináltam. Persze nem azért, mert annyira hiányzott, hanem ez jelzi, hogy egyre jobban erősödök. Nekem az ülésnél az jött be, hogy kispárnát teszek a derekam mögé és ezzel kitámasztom. De nem szereti ha sokáig ülők. Erre oda kell figyelni, illetve jelez is a derekam. Lehet kapni a boltokban, gerinctámaszt székekre, kimentem a TESCO-ba, persze hiánycikk. Nem baj, akkor is beszerzek egyet. Próbáltam már a barátnőmnél és tényleg nagyon jó. Biztosítja a kényelmes ülést. További szép hetet kívánok és vigyázz magadra.

Új hozzászólás Aktív témák