Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    Én a legjobban a vége felé szakadtam, komolyan miért kellett azt is bejátszani, hogy a karját leszakítják mint a T2-ben, aztán a végére meg hopp energiacella, de egy hihetetlen és váratlan fordulat kapcsán most épp a szemébe került. :D Bezzeg az elején arra képtelenek voltak, hogy ne legyen ennyire felismerhető az, hogy még véletlen sem egy 101-es modell az, mert teljesen más volt az arca még napszemüvegben is. Digitálisan olyan lehetetlen lett volna megoldani a dolgot? Jont érdekes mód viszonylag jól el tudták kapni, mondjuk nem tudom, hogy digitális volt, vagy egy nagyon jól sminkelt színész.
    Mondjuk számomra az 5-nél még jobb, de ez nem ennek a résznek az érdeme, hanem simán számomra az 5 volt a mélypont, egyrészt az elbaltázott színésztrió Sarah-Jon-Kyle szerepében, másrészt annyira erőltetetten nyomták benne a poént, hogy az inkább már kínos volt. A mélypont kb ott volt mikor megszólalt a Bad Boys zenéje aztán jöttek a rendőrségi fotós " poénok " a magassággal meg a mosolygással, akkor azon gondolkodtam, hogy ez most valami paródia akar végső soron már lenni.
    Szóval a 6 ennél még jobb volt szerintem de még így is nagyon eltolták, egyszerűen semmi új, csak egy összevágott, felmelegített katyvasz. Valahol oda tudnám tenni mint a Szellemirtók feldolgozást, agyukra ment ez a PC dolog, csak épp kegyetlenül rosszul sült el.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák