Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz Eastman #2 üzenetére

    Nem mondom, hogy bármely problémámat az ólom okozta, de okozhatta, vagy súlyosbíthatta!

    Amúgy meg most nagyon nem értek veled egyet, mert az már régóta tudjuk, hogy a nehéz és színesfémek komoly egészségügyi problémákat okoznak és ha nem éri el a konkrét mérgezési szintet és az ezzel járó durvább tüneteket, akkor lehet, hogy egy életen át fogják félrekezelni. Gyerekeknél komoly fejlődési rendellenességeket okozhat úgy, hogy senki sem veszi észre!

    Ne haragudj, de rólad gondoltam utoljára, hogy ilyen demagóg (vagy tudatlan?) módon állsz hozzá ehhez a kérdéshez.

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz Eastman #9 üzenetére

    Félreértesz, nem ijedtem meg. A te megfigyeléseid pedig valószínűleg eltörpülnek azok mellett, amiket az elmúlt 60-70 évben tettek az ólom és más nehézfémek káros hatásaival kapcsolatban. Nyilván az sem véletlen, hogy már az átkosban is tiltották az ólomcsövek használatát.

    Belemagyarázni meg lehet mindenfélét, de én ebben a lakásban jól érzem magam. Ráadásul nem csak én, hanem mások is. Nem attól függ, hogy lakás, vagy ház. Közel sem. Neked ezt tudnod kellene.

    (#11) Agyturbina: Nálam, mivel zárószinten vagyok, pont az az egyik fő probléma,hogy nem egyenletes a vízellátás. A legkisebb levegősödés is nálam csapódik le. Bárhol szernek valamit, az összes levegő és a rendszerben lévő rozsda, meg egyéb trutymó az nálam jelentkezik. Mivel mindenki mással ellentétben nekem csaptelepet is 3-4 évente kell cserélnem (Mofém, Kludi, szóval semmi szar), szerinted a cső az közben ép marad?

    [ Szerkesztve ]

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

  • mickemoto

    őstag

    válasz Eastman #9 üzenetére

    Szülőt, nagyszülőt azért sem szerencsés a mai generációhoz hasonlítani mert ma minden irányból hatványozottan jut a káros hatásokból az akkorihoz képest. Ezek a hatások pedig erősithetik is egymást.
    Nem vagyok vegyész de azt azért el tudom képzelni hogy víz és víz között, attól függően hogy mit és milyen mennyiségben tartalmaz ( klór, arzén, fluór, stb.) illetve milyen tulajdonságokkal bír, eltérő lehet akár a csövekből kioldott ólom mennyisége is.

Új hozzászólás Aktív témák