Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz twollah1976 #35 üzenetére

    Nem vagy paraszt. Eltérő az érzékenységünk erre. Én pl. úgy ébredek, mint akit összevertek, ha zajban kell aludnom. Tekintsd magad inkább szerencsésnek. A füldugó sem épp a pihentető alvást segíti. Értem persze, hogy szükségmegoldás. Neked bejött, szuper! Nem rugó, a téma része.

  • updog

    senior tag

    válasz twollah1976 #35 üzenetére

    Ezek utan en vagyok az erzeketlen paraszt, mert nem sirok, hanem egyszeruen bedugom a fulem ha piheni szeretnek.

    Ha így volt érthető amit írtam, elnézést, csak azt akartam mondani hogy a kategorikus "problem solved"-ból és a "addig nem jutott el hogy valamit bedugjon a fülébe" résztől kb. 0,8 lépésre érzem a már emlegetett "minek költözött zajos környékre, ment volna tanyára" kijelentést. Tudom, te meg nem ezt akartad mondani, elnézést kérünk egymástól, és lépjünk tovább :)

    Csak nagyon utálom hogy ahhoz hogy normálisan (csendben, szagmentesen, egészségesen) éljem az életem, a szükségesnél jóval több lépést kell megtennem így is, illetve nekem kell tolerálnom másokat, sőt megmagyaráznom hogy miért ragaszkodok ahhoz hogy egyszerűbb lenne ha legalább nyomokban betartanák az írott és íratlan szabályokat.

    A füldugóhoz: én pl. egyrészt megőrülnék ha bármit kéne bármilyen testnyílásomba dugdosni éjszakára ( ;] ), másrészt a fülem annyitól is bedurran ha normális minőségű, szilikon fülhallgatót használok >30 percig, nemhogy egész éjjel benne rohadjon valami :N

    Mennyivel reálisabb elvárás hogy ne bulikázzanak este 11-kor a társasházban, ne a zuglói kertváros utcáin játsszanak gyorsulási versenyt 22.19-kor (nem a véletlen műve hogy ez pont most eszembe jutott), és mondjuk este 8-9 óra után általánosan megpróbálunk egy icipicit kevesebb szekrényt borogatni, de legalábbis halkabban, mert lehet hogy a szomszéd már aludna.

    De dugjam be inkább a fülemet ha zavar, ja. :U

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák