Új hozzászólás Aktív témák

  • aggleány

    addikt

    válasz föccer #102 üzenetére

    Igen, jó érzés! :C Ezért írtam. :B

    Semmi érdekeset nem tudok mesélni. :( Múlt héten találkoztam a figurával egy társaságban, és nagyon bejött. Jó fej, marha jó humora van, és elég életképes példánynak néz ki. Próbáltam kilesni, hogy kölcsönös-e az érdeklődés, de semmi. :O Egy irányba indultunk haza, úgyhogy közösen hívtunk taxit. Hátra ültünk, de a pasas természetesen behúzódott a legtávolabbi sarokba. Na akkor arra gondoltam, hogy nyilván részéről nulla érdeklődés van, így jártam. Aztán úgy döntöttem, hogy egyszer élünk alapon pofátlan leszek, és megkérdeztem, hogy odahúzódhatnék-e hozzá, mivel hidegem van. Engedélyezte. Erősen meg voltam hatódva, gondolhatjátok. :D Szépen odafészkeltem magam a vállához, aztán amikor nem tiltakozott, hanem átölelt, akkor kényelmesebben elvackolódtam. Ilyen jót még soha nem taxiztam. :B Bár közben folyamatosan az életemért aggódtam, mivel a sofőr olyan tempóban ment, mintha egy rakéta üldözné a kocsit, azért egyben odaértünk a célállomáshoz. Ja, és útközben kaptam egy puszit. Az arcomra.

    Tegnap találkoztunk (ő javasolta), de nem történt semmi. Se egy nyamvadt kétértelmű megjegyzés, se "olyan" nézés. Mikor elváltunk, kérvényre hajlandó volt megölelni, de úgy, mintha én ölelnék meg egy nagyon-nagyon törékeny kiscicát, és attól félnék, hogy eltörik. Na most elég sok minden vagyok, de törékeny nem.

    Hát ez van. Mi van? :F

    Nordic

    Nem ronda! Ronda pasival nem találkozom. :(((

Új hozzászólás Aktív témák