Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    válasz jones965 #29 üzenetére

    elérhető a beast, csak egyelőre der8auer-nek kell írni dierktbe ;)

    a Gemini ugye 2 részből van, a base van csak elektrolit rézből aminek kb 1-1.5kg körül lehet a súlya. az F1 Dark tulajdonképpen a régi F1EE ráncfelvarrott verziója. egy tömb elektrolit rézből van szikraforgácsolva és kb 3-3.5 kg az önsúlya, valamint eloxot és fém breaketet kapott. de a belső kialakítása változatlan. azért jobb ez a pot, mert bár lassabb és több nitrot fogyaszt lehűteni a tehetetlensége is nagyobb, és a hirtelen jött nagy load-oknak jobban ellenáll. a temp kontroll is könnyebb kevesebbet kell ráönteni és egy öntés után tovább tartja a hőfokot. egyetlen szívás ha olyan CB-s procit fogsz ki ahol a CB és a CBB között nagy a különbség és fagyás után folyamatosan melegítheted vissza. érdemes minimum hőlégfútót használni, de én pl torch-ot használok már ilyen célokra.
    a furatok kialakítása az F1 Dark esetében is pontosan ilyen:

    a Venom sem rossz egyébként, elég nagy a felülete és elég gyors reagálású ami ha max órajel és CB hőfok közelében tesztel az ember igen csak jó tud lenni viszont nagyobb odafigyelés több idő és több nitrogén kell a kezeléséhez. a súlya 2kg körül lehet. sokan szeretik, de taiwainon egyértelmüen mindenki az F1 Dark-ot ajánlotta. kiváncsi voltam és végig kérdeztem ki mit részesít előnyben. de persze ha pénz nem számít, der8auer új cpu és gpu potjai elképesztő minőséget képviselnek. de ha most kéne cpu potot vennem, F1 Dark ár/teljesítmény arányban!

    [ Szerkesztve ]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák