Új hozzászólás Aktív témák

  • jones965

    Modder

    Köszönöm mindenkinek.

    Sorrendiség nélkül a válaszok:

    A mostani a 3. LN2 tesztelés volt a kártyával, így valamennyi tapasztalatot szereztem, hogyan viselkedik hidegben. A szigetelés a lelke az egésznek, de ezt már szerintem tudjátok. A mostani teszteléshez 25 liter LN2 állt a rendelkezésemre, ez a cpu és gpu hűtését 3,5 óráig tudta kiszolgálni, mindenféle vizesedési probléma nélkül. Magát a szigetelést a lapon és a vga-n 1,5 óráig tartott előkészíteni.

    Fogyasztást nem mértem, pedig lett volna hozzá mérőműszer, de az biztos, hogy a gpu -60°C-on 1,45V-on terhelés alatt másodpercek alatt melegedett vissza, ergo a potba folyamatosan kellett a nitrogént önteni. Ez főleg 3dm11 alatt jelentett magas terhelést.

    A cikkből kimaradt, bár ezt el is felejtettem Rudival megosztani, hogy ezekhez az órajelekhez szükséges volt egy módosított bios-t is feltölteni, ahol az alap (100%) TDP limit 600W. Nem tartom kizártnak, hogy magasabb beállított Vgpu érték és órajel esetén, nem emiatt dobott ki driver hibával terheléskor.
    Most a kártya visszakerül a képviselthez, majd ha később lesz rá mód, akkor még egyszer nekifutok egy nagyobb lélegzet vétellel, mert többet kilehet hozni még belőle. :)

Új hozzászólás Aktív témák