Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz KROK640 #29256 üzenetére

    Főleg, mert nem is Pesten élek (már). Egyetem miatt költöztem fel vidékről, lehúztam 13,5évet (kolesz+albi) BPesten, amit szerettem amúgy, de családot szerettünk volna, úgyhogy inkább kiköltöztünk agglomerációba.
    Még egy ok, ami miatt nem egyszerű pusztán tesztelés céljából venni minden alkatrészt, majd utána elpasszolni. A Kálvin mellett lakva simán megjátszottam ilyet egyszer, de ma már az utazáson/postán többet bukok, mint amennyit az egész project ér.

    #29343 hcl : Nem hal be a gépem :) De drága dolog csak azért fenntartani egy B konfigot, hogy háááátha.
    Na jó, néha összefossa magát a rendszer. De ha nem bírok ki 1-2 napot gép nélkül (ó, azok az idők már elmúltak, ma már nincs idegrángásom, ha eltelik gépezés nélkül 24 óra :) ), akkor ott a céges laptop, magáncélra meg ott a leselejtezett korábbi céges laptop. (T470) Letoltam róla a céges image-et, és tettem fel egy saját Win11-et, szóval kvázi saját már.
    De ott van még feleségem Dell 7390-ese is, amit a pandémia elején vettem neki, amikor kitalálták, hogy Zoom-os oktatás lesz, de gépet meg nem adott a suli.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák