Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz hcl #24783 üzenetére

    Nem. A fejlesztoi gepek altalunk osszerakott desktopok voltak (illetve pontosabban mondva a hw-t mi valogattuk ki, aztan a boltban raktak ossze es kuldtek ki). Az egyik lapos HP, a masik talan valami MSI, a harmadik Acer. Tipusokban nem vagyok teljesen biztos, csak abban, hogy teljesen vegyesvagott volt, mindenki azt kapott, amit valasztott maganak adott koltsegkeretbol, raadasul nem is egyszerre voltak veve, szoval teljesen random volt az egesz.

    Nem a dell sff gepek voltak a problema, plane, hogy mindegyiken valami mas volt eltorve. Ha az lett volna a gond, hogy dell, de amugy maga a szoftver nem fos, akkor mindegyiken ugyanazokkal a (megoldhatatlan) hibakkal talalkoztunk volna. Mivel ilyen nem volt, a jogos konkluzio az, hogy az installer egy takolt szar volt, ami random lovoldozott, aztan vagy talal, vagy nem.

    Fingom nincs, mi volt ez az ubuntu mania naluk. Plane, hogy leteszteltuk kivancsisagbol a szoftvert, tokeletesen mukodott siman az altalunk osszepakolt debianon. Illetve konkretan gyorsabb es stabilabb volt. De akkor is ubuntu kell legyen, mert csak. Szerintem csak a helyi hulye (fonok) becsipodese volt. Lehet a szomszed pistike azt mondta neki az a jo, ugyhogy az a jo es kesz. Kb ilyen szintu ervek voltak ilyen teren annal a cegnel. :(

    "Mondjuk a nem LTS-ek tényleg bughalmazok."
    Pont ez a bajom, hogy ezert lett LTS. Lehet azota javitottak rajta, nem tudom, az akkor es ott borzalmas volt.
    Harman ultunk felettuk, ebbol 1 igazi linuxbuzi, mar a szulei se a hagyomanyos modon csinaltak, csak beforgattak az anyja mehebe a sajat kernelt, meg mi ketten programozok-szakbarbarok, de a vegere meg a linuxbuzi arc is azt mondta, hogy ez egy fostalicska hasznalhatatlan kalap szar. Pedig azt hittuk, neki 5p lesz megoldani, amivel mi napok ota szivunk, biztos csak mi vagyunk balfaszok ennyire. Amikor odajott meg O is azt hitte, nagyon magabiztos volt. Ket hettel kesobb azt mondta, hogy ha meg egyszer ki merjuk mondani neki osszefuggeseiben az ubuntu meg a segitseg szavakat, siman felmondolevellel valaszol es mehet mindenki a picsaba. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák