Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz anrb #34 üzenetére

    Köszi, ez jó :)

    Picit off, de közben kigondoltam, egy H9-et fogok beszerezni (H7 nem ANT+ -os, a Venu SQ meg csak azt támogatja, a H10 meg ugyanolyan pontos több teszt alapján is), de egy infó még hiányzik és hátha tudtok segíteni: Azt írja, hogy a H9-nek nincs beépített memóriája. De ha az órával párosítom, akkor az fogja az adatokat gyűjteni, vagy a telefonnal is párosítanom kell és vinni magammal?

    proci985 hát igen, az egész napos hordásról már lemondtam emiatt. Mindenesetre szeretném tudni, hogy az esetemben milyen anomáliák jelennek meg a kettő között. Meg hát...picit túl is tolom és nagyon a határon táncolok, ezért is vagyok kíváncsi a pontos értékekre. 180-190-es pulzust elég hamar elérem a futások során és azt tartom 30-60 percen keresztül, de előzőleg is megkarcoltam a 200-at úgy, hogy életkorilag már eléggé necces (220-37=183)...tudom, nem vagyok normális :D Viszont biciklizésnél sehogy se akar 180 fölé menni :U Testsúlyos/súlyzós edzés meg max 160 és szerintem itt lesz a legnagyobb eltérés.

    [ Szerkesztve ]

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák