Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Joc24 #277 üzenetére

    "Ezzel is összhasonlítottad már a két módszert?"
    Még nem. Az óra→telefon→füles "vonalon" nem történt változás. Az a baj, hogy én az óra→füles verzióról elég hamar leszoktam. Az elején stabilitási / kapcsolati gondok (mármint az óra és a füles között) voltak, ami idővel (talán azért is mert sokan – köztük én is – írtak a support-nak) ugyan megszűnt, de a minőséggel utána se voltam kibékülve.
    Az a gond, hogy idővel szép lassan hozzászoktam a minőségi(bb) zenehallgatáshoz, és a kezdeti aptX helyett, most már jó ideje LDAC-ot használok, ill. fülesben is upgrade-eltem (Liberty 3 Pro → Technics EAH-AZ80). Már a Liberty 3 Pro-nál is hallottam, hogy valami nem OK, így a Technics-el már annyira nem is kísérleteztem.
    Hmm... most realizálódik bennem, hogy ezt a témát itt még nem fejtettem ki. Viszont a okosórás topic-ban már írtam róla. Szóval az üzemidő és/vagy mert "mindegy, hogy mi és hogyan szól, csak szóljon" elv mentén az órák - nekem legalábbis nagyon úgy tűnik - nem épp a legacélosabb partnerek a (jó minőségű) zenehallgatásban.

    Ja, igen! Most ha teszem azt egyenletes tempóban mondjuk 40 percig, akkor az egyes körök (1 km, by default) végén bemondja, hogy hányadikat tudtad le?
    Mert pl. ez az egyik, ami hirtelen beugrott, hogy teljesen máshogy működik egyik, ill. másik esetben. Telefonon keresztül szépen mondja, hogy 5. kör (rá se kell nézzek az órára), míg óráról nem (ott mást mond, de már nem emlékszem).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák