Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz anrb #97 üzenetére

    Köszönöm szépen a korrekt választ! :R

    Ebben a pillanatban egy Fenix 5 Plus Sapphire van a kezemen, most ez az aktuális sportórám. A frissítésekkel buta mód úgy vagyok, hogy biztos jobbá tesznek funkciókat... ha tehetném visszamennék a 10.10-re, de nem tudom van-e lehetőség ilyen rollback-re, ott a GPS pontosság és a wifi sync is jobb volt.

    Polar OH1 tippért külön köszönet! Volt anno Polarom is a H7-es, azzal pl. nem volt mellkasi fájdalom problémám sosem, és a pontossága is kiváló volt. (Mondjuk pontosság terén a Garmin Tri Bundle-ben levő öv is kiváló volt, nem is az volt vele a bajom.) A "füles" pulzusmérőről tudok, a mellkasi gondok után nekem azzal is az lenne az aggályom, hogy túl közel van a fejemhez. Az earbudot is csak akkor használom, ha nagyon hosszú edzésem van.
    Nem vagyok laposföldes, de azt a 3/4 év fájdalmat, nem szeretném vissza. (Nem volt vészes a fájdalom amúgy... olyan 1-2/10.)

    Kivárom már akkor a Fenix 5 Plus Sapphire-al azt az 1-1.5 évet, mert a Live Tracking néha rendkívül fontos lenne. Pl. hogy aki éppen segít a frissítésben, az könnyen megtaláljon, vagy volt már atrocitásom norvégokkal (köhöm), ott is örültem volna annak, ha valaki látja, hogy nem futok, hanem már menekülök...

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák