Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    Mobilinternet?

    A vicc szó jut eszembe róla.

    Inviteles kapcsolattartónk (így nevezte magát a telefonba) rábeszélt egy mobil internetre. A cég meglévő dolgai mellé küldenek egy usb modemet, mindössze havi 990.- forintért. Tudni kell, hogy az invitel a telenor hálózatát használja, tehát ez gyakorlatilag egy pannonos mobil internet.

    A márciusi hosszú hétvégén lementem a családdal Kiskunmajsára egy pár napos fürdőzésre, és vittem a notimat, meg a "mobilnetet".

    És nagyon jól lehetett használni, ha billegett az asztal, vagy a szekrény ajtót kellet kitámasztani, esetleg az ablakot kiékelni, hogy jöjjön a friss levegő.

    Internetezésre viszont teljesen alkalmatlan. Gondolom pedig milyen hülyén nézhettem ki, amikor az 5m-es usb hosszabbítóval körbejártam a motelt, és mindenhova felaggattam kintre, bentre, lámpára, faágra, és amikor az elképesztő 15/99-es jelszintet elérte, akkor sem tudtam élvezni munkám gyümölcsét. Egy google keresés alatt is felmerül az emberben a gondolat, hogy na most már valóban felvágja az ereit.

    Mobilinternet - Invitel/Telenor - 2011 ---> Ha-ha-ha, vagy inkább brühühü, ha valaki mégis ilyenen gondolkozik, az ügyeljen rá, hogy a torony ne legyen 3 méternél messzebb.

Új hozzászólás Aktív témák