Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz talamasca #46 üzenetére

    Én is azt írtam, hogy ajánlja, ami azt jelenti, hogy nem azt kell használnod, választhatsz mást is, de mivel van benne wifi, így inkább csak kiegészítő netként ajánlanak minimál csomagot, hogy ne kelljen sokat fizetned. Egyik szolgáltató sem mondta neked, hogy a legkisebb net csomaggal éjjel-nappal netezhetsz és hd filmeket nézegethetsz.. Jóhogynem már torrentezni akarsz a 2 gigás nettel.
    Idézek a voda oldaláról:

    a Wi-Fi + 3G iPad-et és iPad 2-t ott is tudod használni, ahol nincs elérhető Wi-Fi hálózat

    Tehát nem kizárólagos netezéshez ajánlja a 2 gigás csomagot, hanem alternatív lehetőségnek.

    A T-nél meg az ikon 2gb nethez kell a számla, mivel az ikon csomagok kifejezetten apple termékekhez vannak. Mint ahogy Like díjcsomagot sem igényelhetsz, ha nem vagy főiskolás/egyetemista. Ezen mi a röhej?
    Idézek egyet a T oldaláról is:

    iPad 3G-hez csak a megjelölt díjcsomagokat igényelhetem?

    Nem, természetesen sokféle díjcsomagunk közül bármelyiket igényelheted, RelaxNet díjcsomagjainkat, illetve havi díj nélküli Domino Web díjcsomagunkat, amelynek előnye, hogy kizárólag a felhasznált adatforgalom alapján kell díjat fizetned.

    Szóval senki se kötelez arra, hogy az ipadedhez a legkisebb csomagot használd. van nagyobb, lehet választani.

    A magam részéről laptopon kizárólagosként használom a vodás 2 gigás netet és nekem elég az adatmennyiség. Pedig néha én is megnézek 1-1 youtube videot (persze nem hd-ben, pedig a laptopomnak jobb a felbontása, mint az ipadnek...) és naponta 4-8 órát használom a netet. Szóval talán mégis te választottál rosszul és nem a csomag a hibás. :U

Új hozzászólás Aktív témák