Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • messi6502

    tag

    válasz muveszur #37 üzenetére

    Gondolkodtam én is h írok neki, de akárhogy is nézem az is user error ha még vásárlás előtt kézbe se fogta. Legalábbis a kijelző méret és színhelyesség mint "hiba" is ezt támasztja alá.
    A többi meg már említésre sem érdemes...

    [ Szerkesztve ]

  • otoaak

    tag

    válasz muveszur #37 üzenetére

    Jaj hagyjátok már tök egyértelmű, hogy mi a baja. Megszokta az almás dolgokat ezt meg újra kéne tanulni és újra meg kéne szokni amire rengeteg ember sajnálja az erőfeszítést. (főleg, hogy a hirtelen jött szabadsággal se tudnak sokan mit kezdeni) Nincs mit kötözködni vele ott követte el a hibát, hogy úgy próbált váltani, hogy nem vágyott igazából az újra. Persze, hogy semmi nem tetszik ha egyszer ugyan azt a telefont szerette volna visszakapni mint amiről váltott csak azért mégis legyen kicsit jobb. :) Szvsz én inkább csak annyit tanácsolnék, hogy ne marketing alapján válasszon telefont aki nem nyitott az újdonságokra. Járt utat járatlenér sokszor nem érdemes elhagyni még akkor sem ha a másik út rövidebb/simább stb. mert könnyen eltévedhetünk mint ahogyan a fenti példa is ezt bizonyítja.

    SG Note Pro P900

  • ForRedGlory

    félisten

    válasz muveszur #37 üzenetére

    A böngészési élmény része nálam is betette a kaput, lol... nincs gyorsabb, folyamatosabb böngésző az S3-nál... ráadásul még azt a "szar" flasht is tudja.

  • GeneraL_XTX

    veterán

    válasz muveszur #37 üzenetére

    Hozzá kell tenni hogy első andriodos telóm (azaz lett volna) tessék így kezelni a problémáimat, lehet hogy ezek nagy többsége inkább az OS hibái, de mivel jelenleg mondhatni hogy az SGS3 az Android zászlóshajója neki kéne bemutatni mit is tud jelenleg a paltform

    E-mail kezelés:egyszerűen nem értem, hogy ha az i4 ki tudja rakni a leveleket rendesen tördelve, teljes képernyőben, ez miért nem sikerül se a gyári levelezőszoftvernek, se a gamail alkalmazásnak. Arról nem is beszélve, hogy hiába van beállítva az automatikusra aképek letöltése, a kliens erre továbbra sem hajlandó mindig rá kell nymoni az engedéjezésre manuálisan. A widget része csak akkor frissül ha belépek a progiba (ez így van a twitternél is, ennek így mi értelme?) :U

    Kijelző: mondjuk ez az én hibám, hogy nem próbáltam ki előbb, de egy kézzel kezelhetetlen. Ez már túl nagy,pedig nagy kezem van, nem értem hogy szánhattak ekkora kijelzőt egy néptelefonnak. Színhűsége kritikán aluli. Van egy nagyon jól belőtt monitorom, látom milyen színűnek kell lennie a honlapnak. Az i4 többé kevésbbé ugyanazt a képet mutatja, az SGS3 viszont alapjáraton rendkívül túlszaturált, természetes képernyőmódban meg fakó.

    Böngésző Egyrészt a kedvencek kezelése mindkét esetben borzalmas (a gyári és a chrome-ot próbáltam) másrészt a görgetés egyszerűen nem olyan vajsima, mint i4 esetében. Szinte röcög az egész. A zoom-olásnál mintha pár másodperces késében lenne az OS. Chrome-on a flasht már nem jeleníti meg, ehelyett kis kockákat hagy ki, volt olyan hogy, a honlap közepén kis szürke kockát hagyott :((( Ilyet iOS-en te nem látsz, pedig ott sincs flash.
    A flash amúgy is halott már, a google is kihagyja nem tudom miért jössz elő vele... :U

    És akkor ott vannak még a kis zavaró dolgok: Pl twitteren a linkeket úgy nyitja meg, hogy átugrik a böngészőbe, iOS-en már nagyon rég bele van integrálva a böngésző a twitteren belülre így a programból kilépés nélkül lehet megtekinteni a képeket, linkeket.
    A gyári időjárás widget állandóan azt hiszi h Rákosfalván vagyok pedig nem is :U És éjjel 9-kor azt mondja ragyogó napsütés van, pedig frissítettem is. Óránkénti előrejelzés is hiányzik belőle pl.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák