Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    Ennyit arról a "kiszivárgott" banánról. Gondoltam, vagyis reméltem, hogy annyira nem száll el az agyuk. Gyakorlatilag alig látható, hogy hajlított lenne a kijelző.
    Nekem személy szerint így sem tetszik (főleg a hátlap...), ettől függetlenül még mindig sokkal jobb, mint a "kiszivárgott" verzió.

    Az arcfelismerős unlocknak van értelme egyébként? Ki az aki fél percet vár az arcára célozva a telóval, ideális körülmények között, ahelyett hogy elhúzna egy pöcköt a képernyőn 1 másodperc alatt? Ha annyira számít a biztonság, beállít az ember egy számkódot vagy azt a 9 pöttyös vizuális zárat, az is jóval gyorsabb ennél, ráadásul kevésbé átverhető.

    Én inkább azt vártam, hogy a marketet regulázzák meg végre, ne a rendszer kinézetét húzzák át már nemtom hányadik alkalommal az épp aktuális trend alapján.

    [ Szerkesztve ]

  • Kashim

    őstag

    válasz lkandris #84 üzenetére

    A fél percet képletesen értettem, de a promó videó alapján (ami mégiscsak egy reklám és nem a valós élet) is értelmetlenül sokáig tart feloldani a telefont a többi metódussal összehasonlítva.

    AS #93
    Nekem mondjuk az ilyen gyöngyházas műanyagról pont nem a prémium anyaghasználat ugrik be, főleg ilyen semmilyen bálna-formatervvel egybekötve, de tény, legalább nem kell félpercenként törölgetni. Meg ha ne adj Isten véletlen leejted, nem törik ripityára az egész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák