Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz Met #4 üzenetére

    Mit sem számít ,hogy aláírás van-e vagy nincs. nekem a csomagomat bedobták az udvarra(se csengetés se dudálás nem volt, pedig ketten is otthon tartózkodtunk). Rákérdeztem, hogy ugyan ezt meg hogy, ki vette át? Erre közölték e-mailben, hogy többször volt csengetve, senki nem válaszolt. Rákérdeztem ,hogy akkor ez a módi, hogy bedobom az udvarra, hátha a kutyám ki van engedve, és szétkapja a csomagot, és ráadásul az aláírás is kellene hogy átvettem, vagy valami. Erre már válaszolni se válaszoltak. Ennyit a GLS-ről. Ha netán közlöm velük, hogy a csomagon nem érkezett meg, szerintem akkor se csináltak volna semmit.

  • GAbre

    veterán

    válasz Met #4 üzenetére

    Volt rajta 1-2 nyomódás,de semmi hirtelennek tűnő nyomás.Sztem vmik szépen lassan nyomást helyeztek csomagra a törött plexi felől,vagy felől is 2 oldalt,és szépen szétnyomta a monitort.
    De számomra fent említett biztosításhoz járó törékeny jelzésnek kezelésnek a nyomát se látom.
    Nehezen nyomódhatott be doboz,mivel a pc ház majd "kitöltötte" a dobozt(azért került a ház széleihez habszivacslap 1-1).
    Plusz monitorhoz is,és körberakták ruhákkal is.
    Egy szót nem szólt gls a képekre,hogy kevés a csomagolás.

    Nordic

    Már bánom,hogy nem azt mondtam,h nem kaptam meg.
    100ezer huf-ból kijött volna a monitor az alaplap,meg 1 új ház is talán.
    Kíváncsi lettem volna ilyenkor mi van,de esélyes,h hasonló hozzáállás lett volna...

    Az a baj,h nagyon megdolgoztatják otthon őket,nem 1x jött gls futár izzadva,meg "kapkodva" a sok meló miatt.
    De mindíg korrekt volt velem.
    De magyarba útközbe azt a telefont igazán megnyomhatta volna,h:"hello beraktam a csomagot házhoz,bocs siettem..."

    [ Szerkesztve ]

    Avatar

Új hozzászólás Aktív témák